poniedziałek, 2 listopada 2009

Miła niespodzianka

Oto jaka przemiła niespodzianka mnie ostatnio spotkała i wywołała powstanie bana na mej twarzy. Autorem tej sytuacji jest Joasia, której jeszcze raz dziękuję ! Męczy mnie ,że nie umiem przekazać tego tak jak większość z Was,przeglądałam podręczniki do informatyki dziecka i nie znalazłam więc nadal kombinuję po staremu. Przekazuję ( choć nadal to trudne) : Joie http://cichutkikacikjoie.blogspot.com Blog niedzielny http://blogniedzielny.blogspot.com/ Inno http://innomania.blogspot.com/ Monice http://pokojzkominkiem.blogspot.com Elle http://petitbonheur-blog.blogspot.com/ Ani http://mojezielonewzgorze.blogspot.com/ Anicie http://matkapolkasienudzi.blogspot.com/ Edycie http://miluszkowykuferek.blogspot.com/ Zofiannie http://miniaturowamoda.blogspot.com/ Alewe http://poszukiwaniamoje.blogspot.com

6 komentarzy:

 1. Ślicznie dziękuję za wyróżnienie... :) Pozdrawiam serdecznie... :)

  OdpowiedzUsuń
 2. I ja również bardzo dziękuję...
  Pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń
 3. dziekuje serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. KonKatko.. serdecznie Ci dziękuję - jest mi bardzo miło, bo ostatnio obsypujesz mnie wyróznieniami :)))) A Tobie również ich gratuluję :)

  Jeśli chodzi o wklejanie hiperłącza - bo rozumiem, że w tym tkwi problem, to w momencie pisania posta zaznaczasz wybrany wyraz, który ma być odnośnikiem do innej strony, a następnie klikasz na ikonkę kuli ziemkiej z dwoma ogniwami łańcucha - znajduje się u góry, na pasku, obok czcionek... W okienko, które Ci sie otworzy wstawiasz adres strony, która ma się otworzyć gdy kliknie się w zaznaczone słowo.. Mam nadzieję, że wyjaśniłam to w miarę jasno :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję Ci serdecznie - sprawiłaś mi ogromną radość tym wyróżnieniem. Nie wiem tylko jak mam je przyjąć (głupek techniczny ze mnie;/). Czy wystarczy, że skopiuję obrazek na swój blog?

  OdpowiedzUsuń
 6. Elle dziękuję Ci za informację ,że mnię zechciałaś w tej materii oświecić. wdzięczna Ci jestem niezmiernie !

  OdpowiedzUsuń