piątek, 25 listopada 2011

dzielę się wzruszeniem ...


którego dostarczyła mi Janeczka. Hmmm, zaskoczona byłam, gdy wczoraj znalazłam awizo, bo niczego się nie spodziewałam. Otwarłam kopertę i jestem ogromnie wzruszona. Powiem tak, oko mi się zaszkliło. Kartka z haftem matematycznym jest cudna, kolory nici nawiązują do obrazka, obrazek do ramki,a w środku jakie piękne życzenia! Jest mi szalenie miło, że zechciałaś poświęcić swój czas przygotowując dla mnie niespodziankę. Sutaszowych kolczyków nie mam wcale, więc są to moje pierwsze.  Dlaczego moje wzruszenie było tak duże? Otóż Janeczka wywołała wspomnienia. Mój pradziadek i dziadek byli maszynistami na kolei. W czasach gdy od parowozów regulowało się zegarki. A przesyłka dotarła do mnie w dniu  święta patronki kolejarzy, Katarzyny. A pamiętam jak dziadek, jako emeryt cieszył, gdy uczestniczył, na zaproszenie zakładu ,w obchodach tego święta. Jakie to było dla niego ważne.
Dziękuję Ci więc za niespodziankę, za życzenia, za prezent i za wspomnienia, które odżyły dzięki Tobie.

5 komentarzy:

 1. Zachwycający ten prezent. I jeszcze w ważnym dla Ciebie czasie...

  OdpowiedzUsuń
 2. piękny prezent:) zapraszam do mnie na malinówkę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniały prezent i do tego w ważnym dniu, wcale się nie dziwię że Twoje wzruszenie było tak wielkie. Pozdrawiam serdecznie, dziękuję za życzenia dla małżonka- przekażę gdy wreszcie przyjedzie do domciu:) O ile dobrze rozumuję powinnam dodać jeszcze Wszystkiego najlepszego Kasiu z okazji imienin :)

  OdpowiedzUsuń
 4. wspomnienia kasiu wspomnienia te wyciagaja lezki na wierzch ale tych kolczykow to ci zazdraszczam jak nic .eh bede chodzic dzisiaj z obrazona mina i kombinowac ....

  OdpowiedzUsuń
 5. Kasiu wszystkiego najlepszego z okazji imienin / chyba słusznie się domyślam ,że obchodzisz imieniny w dniu patronki kolejarzy /.
  Piękny prezent , sutaszowa biżuteria od Janeczki jest wyjątkowa no i najważniejsze - pamięć .
  Życzę Ci dużo szczęścia , zdrowia i spełnienia marzeń.
  Pozdrawiam Yrsa

  OdpowiedzUsuń