środa, 28 kwietnia 2010

trochę zaległości...

Problemy z dostępem do netu i mnie dopadły. Tego posta zamieszcza dzięki grzeczności....
Nadrabiam więc zaległości z pisaniem i czytaniem. Piątek miałam bardzo udany.Po pierwsze z poczty odebrałam przesyłkę od Cerie która zawierała właśnie ten notesik. Bardzo się zdziwiłam gdy na jej blogu zobaczyłam opublikowane zdjęcie ale bez słowa komentarza. Teraz wiem już dlaczego. Przesyłka zawierała rónież przydasie w formie koralików, cekinów, gotowych listków . Kasia sprawiła mi bardzo dużo radości, tym bardziej,że wygrała u niej ciche candy, którego nie ogłaszała. Tu jest cała historia opisana. Kasiu jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za tę niespodziankę.
Po drugie , razem z osobistym małżonkiem i córką byłam na koncercie Beltaine. Przyjemność była dwojaka, jako z samej bytności i możliwości słuchania na żywo,a po wtóre dzięki córce. Obserwowanie jak żywo reaguje na to co się dzieje na scenie, klaska, przytupuje, że jest zainteresowana i nie nudzi się dało mi wiele radości. Cieszę się interesuje ją muzyka inna od tej popularnie puszczanej przez stacje radiowe. Widzieć banana na jej twarzy po zakończonym koncercie - bezcenne.
Na niwe ogrodniczej wydałam wojnę mleczowi i podagrecznikowi.I nie sądźcie ,że rośliny są na przegranej pozycji. Wkońcu to ja poległam w momencie gdy mój sprzęt kopiący odmówił współpracy i dokonał podziału na czynniki pierwsze. A tak poprostu to "ulotnił" się najzwyklejszy gwóźdź łączący trzonek z wytworem branży metalowej. Sprzęt trafił więc so serwisu , czytaj osobistego małżonka.
Jeśli chodzi o frywolitkę to nabyłam kordonek cieniowany i nim rozciełam kciuka prawej dłoni i zgubiłam igłę w środku komunikacji miejskiej machnełam sobie kwiatka. Na ciąg dalszy przyjdzie poczekać aż mi się palec wygoi. Ot co.

3 komentarze:

 1. no prosze jak czasami moze byc przyjemnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasami to właśnie miłe drobnostki tworzą nasze dobre samopoczucie. Cieszę się, że trafiłam i z momentem i z prezentem. ((:

  Pozdrawiam słonecznie. (:

  OdpowiedzUsuń