piątek, 30 grudnia 2011

jak dać szansę ciuchowi i co koty lubią najbardziej.....


Mam małą, słodką siostrzenicę. Siostrzenice mają to do siebie,że ....... rosną. Takie ich prawo i obowiązek. Jednak ta moja siostrzenica ma ulubioną kurteczkę, która ogólnie jest nadal dobra tylko te rękawy , jakoś tak, hmmm, trochę jakby się zbiegły. No to wymyśliłyśmy, razem z siostrą jak temu zaradzić. Do mankietów przyszyłam koronkę na płótnie wyszytą. Z ostatecznej resztki zrobiłam rozetę pod patkę kieszonki. Planowałam kokardkę ale koronki już mi brakło. Może komuś tak oczywisty pomysł się spodoba. W każdym razie jest szansa na jeszcze jeden sezon chodzenia w kurteczce.

A tu moja forma kociasta się dogrzewa. Co ciekawe zawsze kładzie się pod grzejnikiem i zawsze na środku. Tym razem jest na , ale nadal w połowie jego długości i co ciekawe nie spadła z niego.

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
Życzę Wszystkim zaglądaczom Dobrego NOWEGO ROKU, niech nie będzie gorszy od tego co mija !!!

9 komentarzy:

 1. Jaka śliczna kicia, że też jej nie gorąco w pupcie :P Szczęśliwego Nowego Roku ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. dobry pomysl jak juz mowilam. a o twojej kocicy nigdy jakos sie niezgadalysmy.jest przepiekna. szampanskiej nocy zycze

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dobry pomysł! Wart zapamiętania.
  Wszystkie moje koty kochały kaloryfery :-D
  Kocuchy-piecuchy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kot mojej bratowej jest prawie identyczny , połowa pyszczka czarna , a druga połowa jasna , śmiesznie to wygląda , zależy którym profilem się zwróci do widowni , zupełnie jakby mieli dwa koty .
  Uratowałaś życie kurtki , przynajmniej na jeszcze jeden sezon.
  Pozdrawiam "Do siego Roku" Kasiu -Yrsa

  OdpowiedzUsuń
 5. Łoł i tyle procentów wstawiłaś na bloga - oj będzie kac! :D

  Wszystkiego co najlepsze na Nowy Rok!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego co najlepsze na Nowy 2012 Rok:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Niech Nowy Rok przyniesie Ci radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń. A gdy się one już spełnia nich dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens. W Nowym Roku wielu szczęśliwych tylko chwil.Życzy Dorcia.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń